Panorama Pustek

Zapraszamy na koncert okolicznościowy Wielkiej Królewskiej Orkiestry Symfonicznej z Wilanowa

1 maja 2015r. ( piątek) - godz. 17.00

Miejsce: Łużna, plac przy Urzędzie Gminy

Występ Wielkiej Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie pod dyrekcją Jacka Pawełczaka z konferansjerem Tomaszem Stockingerem oraz udziałem uczniów i absolwentów Szkoły Muzycznej w Szalowej i chóru z Gminnego Ośrodka Kultury z Łużnej nie potrzebuje reklamy.

To już ich trzeci występ w Łużnej, a swoją muzyką, śpiewem oraz dobrym humorem wprawiają publiczność w zachwyt. Tym razem będzie to repertuar składający się z pieśni patriotycznych jak ; Warszawianka; Marsz Pierwszej Brygady; Jeszcze jeden mazur dzisiaj; Rozszumiały się wierzby płaczące; Pieśń fizylierów; Przybyli ułani pod okienko; Białe róże; Gdzie są kwiaty z tamtych lat; Pierwsza kadrowa; Rota; O mój rozmarynie; Wojenko, wojenko; Czerwone jabłuszko; Warczą karabiny; Bywaj dziewczę zdrowe; Góralu czy ci nie żal; Żeby Polska była Polską.

Wykonanie pieśni patriotycznych przez solistów z udziałem orkiestry oraz publiczności gwarantuje dobrą zabawę oraz ucztę dla miłośników muzyki. Żeby ułatwić wspólne śpiewanie oraz udział w tej niepowtarzalnej zabawie, staraniem Urzędu Gminy w Łużnej oraz Małopolskiego Instytutu Kultury został wydany Śpiewnik Pieśni Patriotycznych, który można nabyć w Urzędzie Gminy w Łużnej lub będzie dostępny przed występem artystów z Wielkiej Królewskiej Orkiestry Symfonicznej z Wilanowa w Łużnej.

Będąc przekonani o wyjątkowości oraz niepowtarzalności koncertu zapraszamy do wspólnego śpiewania w ten pierwszomajowy dzień do Łużnej na plac obok Urzędu Gminy. Wstęp wolny.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

jaceksilski.eu

www.orkiestra-wilanow.pl


plakat